Web Analytics

Kombi Servisi

Beka İstanbul Kombi Servisi olarak İstanbul'da her marka ve model Kombileriniz için yerinde, hızlı, ekonomik İstanbul Kombi Servisi hizmeti sunuyoruz. İstanbul'un neresinde olursanız olun, Kombilerinizin Servisi için bizi mutlaka arayın.
Image

İstanbul'da her marka ve model kombiye,
Beka İstanbul Kombi Servisi..

İstanbul kombi servisi olarak acil servis taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Kombi tamiri, kombi bakımı, kombi arıza onarımı gibi farklı konular için hizmet sunuyoruz. Sadece belli başlı markalar için değil, tüm kombi markaları için hizmet sunmaktayız.

Gezici servisimiz ve alanında uzman personellerimiz ile aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Acil kombi servisi ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi adına hafta sonu da dahil olmak üzere dilediğiniz zaman arayabilir, üst düzey hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kombiler ile ilgili hizmet almak istediğiniz tüm servis konularında, deneyimli personellerimiz ile dilediğiniz an hizmetinizdeyiz.

Hizmet verdiğimiz markalar..

Vaillant Kombiler, Buderus Kombiler, Demirdöküm Kombiler, E.C.A Kombiler, Bosch Kombiler, Baymak Kombiler, Viessmann Kombiler, Daikin Kombiler, Arçelik Kombiler, Ariston Kombiler, Alarko Kombiler, Airfel Kombiler, Protherm Kombiler, Ferroli Kombiler, Termodinamik Kombiler, Sanica Kombiler, Beko Kombiler

İstanbul Kombi Servisi

Garanti veriyoruz..

Beka İstanbul Kombi Servisi, verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve güniçi teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Beka İstanbul Kombi servisi, kombinizde oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlaması durumunda Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz.

Her Marka ve Model Kombi sorunlarınızda bizi mutlaka arayın.