Web Analytics

Klima Tamiri

Beka İstanbul Klima Servisi olarak İstanbul'da her marka ve model Klimanız için yerinde, hızlı, ekonomik İstanbul Klima Tamiri hizmeti sunuyoruz. İstanbul'un neresinde olursanız olun, Klimalarınızın Tamiri için bizi mutlaka arayın.
Image

İstanbul'da her marka ve model Klimaya,
Beka İstanbul Klima Tamiri..

İstanbul Klima servisi olarak acil servis taleplerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde karşılıyoruz. Klima tamiri, Klima bakımı, Klima arıza onarımı gibi farklı konular için hizmet sunuyoruz. Sadece belli başlı markalar için değil, tüm Klima markaları için hizmet sunmaktayız.

Gezici servisimiz ve alanında uzman personellerimiz ile aynı gün içerisinde servis hizmeti sunuyoruz. Acil Klima servisi ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesi adına hafta sonu da dahil olmak üzere dilediğiniz zaman arayabilir, üst düzey hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Klimalar ile ilgili hizmet almak istediğiniz tüm servis konularında, deneyimli personellerimiz ile dilediğiniz an hizmetinizdeyiz.

Hizmet verdiğimiz markalar..

Vaillant Klimalar, Buderus Klimalar, Demirdöküm Klimalar, E.C.A Klimalar, Bosch Klimalar, Baymak Klimalar, Viessmann Klimalar, Daikin Klimalar, Arçelik Klimalar, Ariston Klimalar, Alarko Klimalar, Airfel Klimalar, Protherm Klimalar, Ferroli Klimalar, Termodinamik Klimalar, Sanica Klimalar, Beko Klimalar

İstanbul Klima Servisi

Garanti veriyoruz..

Beka İstanbul Klima Servisi, verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve güniçi teknik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli ve profesyonel teknik ekibiyle, geniş parça stoğu ve donanımlı araçlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Beka İstanbul Klima servisi, Klimanizde oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlaması durumunda Teknik Servisimizden ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz.

Her Marka ve Model Klima sorunlarınızda bizi mutlaka arayın.